Florihana eeterlikud õlid

Florihana eeterlikud õlid

Maailma tippklassi  eeterlikud õlid, lilleveed, baasõlid, taimetinktuurid Prantsusmaalt otse tootjalt.

 • Tooraineks kasutatakse mahepõllumajanduses kasvanud taimi, mis tagab selle, et eeterlik õli ei sisalda herbitsiide ega pestitsiide. Iga Florihana toode on kontrollitud. 
 • Florihana AB märgistusega eeterlikku õli võib kasutada toidu maitsestamiseks, huulepalsamites ja hambapastades. 
 • Destilleerimistehases kasutatakse ainulaadest tehnoloogiat aroomteraapia maailmas, mis võimaldab õlide väljatõmbamise auruga väga madalal temperatuuril.
 • Destilleerimistehase hoone on spetsiaalselt valmistatud puidus, et säiliks taimele sobilik keskkond.
 • Eeterlik õli on saadud botaaniliselt määratletud ja kontrollitud taimedest.
 • Kõik tooted omavad rahvusvaheliselt aksepteeritud sertifikaate CEE Ecocert, NOP-JAS, IFRA, Jaapani mahetoodete ja Prantsusmaa mahetoodete sertifikaate.
 • Igal eeterlikul õlil on olemas allergeenide ja koostise sertifikaat – eriti vajalik aroomterapeutidele.
 • Tooted on mikrobioloogiliselt puhtad.
 • Tooted toodetakse ja pakendatakse vastavalt GCMS ja MSDS standartitele.
 • Eeterlikud õlid on pakendatud kaunitesse metallkonteineritesse kaitseks UV kiirguse eest, võltsimise vältimiseks on Florihana pudelil graveering.
 • Florihanal on 20 aastat kogemusi eeterlike õlide destilleerimisel aromaatsetest- ja ravimtaimedest.
 • KÕIK FLORIHANA EETERLIKUD ÕLID ON 100% EETERLIKUD ÕLID JA NEID EI OLE SEGATUD BAASÕLIDEGA JA MUUDE LISANDITEGA.

 

  Florihana sertifitseeritud eeterlikud õlid on tõeline kingitus looduselt, millest tunned rõõmu ja rahulolu.

 

          

 

   

TEADMISEKS EETERLIKE ÕLIDE KASUTAJALE!EETERLIKUD ÕLID ON SUUREPÄRASED ABIMEHED AGA NEID  TULEB VÄGA OSKUSLIKULT JA TEADLIKULT KASUTADA.

 • EETERLIKUD ÕLID ON VÄGA KONSENTREERITUD, KASUTAGE NEID VÄGA VÄIKESTES KOGUSTES.
 • DIFUUSERIS KASUTADES - KASUTA INTERVALL MEETODIT 30 MIN.  VÕI 60 MIN. DIFUSIOONI- 30.MIN- 60.MIN VÄRSKET ÕHKU. ÄRA KASUTA MAGAMISE AJAL. Lisa difuuseri paagis olevale veele 1-6 tilka.Ära kasuta difuuseris destilleeritud vett.
 • ENNE NAHALE KANDMIST LAHJENDA ALATI BAASÕLIS- SOBIVA SAAD VALIDA MEIE E-POEST.
 • LASTELE ALLA 6.AASTA JA RASEDATEL KASUTADA ETTEVAATUSEGA JA KÕIK EETERLIKUD ÕLID  EI SOBI- (ettevaatust nõuavad pune, nelk, kaneel jne.) 
 • HOIA EETERLIKUD ÕLID ERALDI KARBIKESES JA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS!

 Nimekirjana kuvades näed kohe eeterlike õlide lühikirjeldusi!

 

Veebilehel avaldatud teavet ei ole lubatud  kopeeridailma  valdaja, ettevõtte Fleim  eelneva kirjaliku nõusolekuta.

 

Järjesta:

Annab rõõmu, positiivsust, enesekindlust, muutumisvõimet, suuremeelsust,spontaansust, koostöövõimet ja elavdab. Õhus olevate bakterite hävitaja. Väga hea eeterlik õli viiruste ajal kasutamiseks, sobib ka lastele.

 
7,80 €

Organic Geranium Bourbon. Antidepressiivne, summutab teravat hirmu kui inimene on hirmust kange, on abiks suureneva pinge ärahoidmisel.Tasakaalustab ekstreemseid meeleolusid ja hormoone, on toonikuks neerudele.

Al. 9,00 €

Solidago Canadensis

12,60 €

 Loorber  bioorgaaniline        

Laurus Nobilis

Annab enesekindlust,edasipüüdlikust,inspiratsiooni oma eesmärkide saavutamisel, võimendab annet ja loovust. Sobib eriti hästi loomingulist tööd tegevatele inimestele. Valuvastane, ka migreeni valu, antidepressiivne, viirustevastane, üldiselt stimuleeriv. Parandab ruumi energeetikat. Suurepärane putukate peletaja.

 

 

9,00 €

Pistacia Lentiscus

Energeetiliselt väga võimas eeterlik õli, mis aitab eemaldada seisvad energiad. Puhastab nii füüsilisel kui ka energeetilisel tasandil. Parim eeterlik õli veenilaiendite puhul allpool nahapinda kui ka nahapinnal olevate veenilaiendite puhul. 

 

Al. 13,20 €

 BIO Organic Essential Oil - Melissa Meliss  

Melissa Officinalis

Annab rõõmsat meelt, rahu, leebust, jõudu ja tugevdab elutahet,värskendab meelt. Väga võimas viirusevastane eeterlik õli, mis tõrjub väga tõhusalt kangekaelseid viiruseid, näiteks herpesviiruse. Parim toime lahjendamisel 1:100 le .

Food grade- lubatud kasutada toidus                                            

 Orgaaniline sertifikaadiga 100%  puhas eeterlik õli. 

Melissi (Melissa Officinalis) nimetatakse aedmelissiks või ka sidrunmelissiks.

 

Al. 29,88 €

Annab julgust,visadust,pealehakkamist,motivatsiooni, tugevust, painlikkust ja lohutust. Lihasevalude raviks ja kasutamiseks enne inetnsiivset sportimist - soojendava toimega. Musta pipra eeterlik õli on suurepärane ,et tõsta libiidot, ka seksuaalse väsimuse leevendamiseks. Stimuleerib vereringet. Võib kasutada toidu maitsestamiseks.

 

 

 

 

Al. 6,60 €

Loob harmooniat,tõstab meeleolu, annab rõõmu,julgustab, annab tugevust, enesekindlust ja väljendusrikkust.Aitab vaimse kurnatuse korral ja teeb pea selgeks. Kasutatakse stressi maandamiseks, närvikava tasakaalustamiseks ja tujutõstva vahendina. Sobib neurootilise astma rahustamiseks koos frankincense ja ravensaraga.

Al. 6,00 €

Aitab taastuda, endaga leppida, aitab kosnentreeruda, lisab vitaalsust ja vibreerivust. Antiseptiline, infektsioonivastane, rahustav,jahutav, kõhuvalu  ja valu vaigistav. Lastel alla 5.a mitte kasutada.                                                                                       

Food grade

Al. 8,40 €

CEDARWOOD ATLAS ORGANIC

Kindel, püsivalt juurdunud, vaimne jõud. Koondab tähelepanu kui keskendumine on kadunud, unelemise, tulevikus elamise puhul,rahustab ängistust ja närvipinget. Võib leevendada kroonilist artriiti ja reumaatilisi valusid. On abiks astma, bronhiidi, katarri, köha puhul. Neerusi ergutav. Ergutab juuksekasvu ja on abiks erinevate ekseemide puhul. Puukide vastu.

9,60 €

Annab optimismi, rahu ja taskaalu. Aitab leevendada valu lihastes ja liigestes, samuti hamba ja peavalu. Samuti aitab ravida üldist kehavalu, mis tuleb tugevast pingutavast tegevusest. Toetab närvisüsteemi erinevate närvisüsteemi häirete puhul, tugevdab närve üle kogu keha.

Al. 5,88 €

Foeniculum vulgare seemne eeterlik õli

Suurepärane organismi puhastaja, vabastab mürkainetest.Vedelikupeetuse ja pundumise korral.Kõhupuhituste puhul, soodustab seedimist. parandab sapipõie,maksa,pankrease,põrna ja neerude tööd ja seedeensüümide õiget tootmist. Aitab pohmelli korral. Vähendab isu, ravib tselluliiti, diureetiline. Leevendab puhitisi, kõhukinnisust, seedehäireid. Aitab ebaregulaarse menstruatsiooni, menstruaalvalu ja pingete puhul.Sisaldab estragooli,mis võib avaldada hormoonidele östrogeenilaadset mõju-stimuleerib östrogeeni tootmist. Suurendab seksuaalsust. Puhastab ja toniseerib nahka.

6,00 €

Tõstab meeleolu, avardab ja toob selgust aidates lahendada elu keerdkäike, tugevdab ja taastab närve, eemaldab väsimuse, depressiooni, peavalud, paanikahood.Tervendab meeli ja aitab keskenduda.   

Al. 7,20 €

Tõstab meeleolu, annab eesmärgikindlsut, julgust ja tugevust, parandab kontsentreerumist, otsustavust. Taastav, üldiselt stimuleeriv, soodustab seedimist.

 

5,28 €

Parandab keskendumist, annab enesekindlust, taskaalu, tugevust, rõõmu, motivatsiooni, head tuju, harmooniat ja täisulikkust. 

Bergapteni vaba.

Al. 7,20 €
Sinisekummeli eeterlikku õli soovitavad aroomiteraapiaeksperdid kasutamiseks põletike, allergiate ja seenhaiguste puhul.  Õli kasutatakse järgmiste allergia sümptomite puhul: aevastamine, ärrituvus, vilistav hingamine, väsimus, ninakinnisus, naha sügelemine, köha, sügelemine kõris, vesised silmad ja nohu. Põletikuvastane toime, aitab leevendada liigespõletikku, valu ja jäikust.
 
 
 
42,60 €

Suvel asendamatu eeterlik õli! Parim putukatõrjevahend, peletab sääsed ja vähendab sääsehammustuse sügelust. Desodeerib ja värskendab higiseid ja väsinud jalgu. Parandab verevarustust. 

Al. 5,40 €

Soodustab meie heaolu vaimset ja füüsilist taset. Tekitab tasakaalu ülemise ja alumise tšakra vahel, mis aitab visualiseerida meis peidetud emotsioone.Ühendab keha ja hinge, sobiv meditatsiooniks.Noorendava mõjuga, toidab küpset nahka, annab nõtke naha, ravib nahakajustusi. Hea abiline hingamisteede infektsioonide aeg. 

Al. 6,00 €

Harmoniseeriv,jõuline maa peale toov. Valuvaigistav, antireumaatiline, antiseptiline, lõhnastav, energiat tasakaalustav. Rahustab ülekuumenenud emotsioone, aitab ja toetab keskendumist.

 

7,20 €

Selle värsket sidrunit meenutav aroom on meeliülendav. Samuti on tõestatud, et Lemon Eukalüpt on suurepärane abivahend artriidi, seennakkuste ja kõõma puhul. See eeterlik õli on ka tennisemängijate ja teiste sportlaste suur sõber, kuna on koos arnikaõliga suureks abistajaks kõõluse põletiku  puhul. Väga hea putukatõrjeks.

Al. 4,99 €

Harmoniseeriv, jõuline maa peale toov.Valuvaigistav, antireumaatiline,antiseptiline, lõhnastav, energiat tasakaalustav. Rahustab ülekuumenenud emotsioone, aitab ja toetab keskendumist. Sarnaneb koostiselt globulusele, samuti on tal samad tervendavad omadused. Radiata lõhn ei ole nii intensiivne ja on pehmem, mistõttu väga paljud eelistavad seda globulusele. Sobib lastele.

Al. 5,40 €

Inspireeriv mõtisklev, toniseeriv,antidepressiivne, antiseptiline, taastav. Üks võimsamaid eeterlikke õlisid maailmas. Vähendab nahal peeneid kortsukesi ja tänu vereringet stimuleerivatele omadustele parandab naha jumet. NR. 1 eeterlik õli hingamisteede ummistuste avamiseks, mediteerimiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks.

 

Al. 13,20 €

Parandab peaaju veresoonte toonust, kõrvaldab spasme, stimuleerib kõhunääret ja maksa, ennetab vähirakkude kasvu, alandab suhkrutaset veres, tugev põletikuvastane, tasakaalustab hormoonide tasakaalu. Aitab menstruatsioonivalude ja menopausi puhul. On toonikuks neerudele.

 

Al. 8,40 €

Myrtus communis

Roheline mürtl eristub punasest mürtlist oma aromaatsete omaduste tõttu, mis on efektiivsed bronhi- ja kopsu nakkuste korral.

Seda imelist õli lisatakse difuuserisse,  vanniveele ja kreemidele, et saavutada tasakaalu ja noorendada nii meelt kui ka keha. Toetab hingamisteid ja on abiks gaaside, krampide ja seedehäirete puhul. Antimikroobne toime vähendab bakterite levikut ja hoiab eemal erinevad viirused. Seenevastane. Rahustab ärritunud ja punetavat nahka. Teeb meele selgeks ja leevendab peavalu.Loob positiivse, harmoonilise ja rahustava atmosfääri, mis rahustab närve ja üliaktiivset meelt, aitab uinuda ja loob rahuliku une. Koos Jasmiiniga suurendab intiimsust ja seksuaalsust.

Al. 16,20 €

Enamik inimesi teab seda jõulupuuna. Eeterlik õli loob positiivse meeleolu ja parandab keskendumist. Rikastab ruumi negatiivsete ioonidega, parandades ruumi õhu kvaliteeti. Kergendab hingamist erinevate hingamisteede probleemide puhul. Puhastab nahka ja on abiks erinevate naha probleemide puhul. Seda õli nimetatakse "põlvkondade tarkuse õliks . Meditatsiooni praktikas aitab vabastada blokeeringuid, mis takistavad loomast sügavamaid suhteid. 

 

Al. 8,40 €

Harilikku kikkaputke juurt tuntakse sajandeid püha vaimu juurena või inglijuurena, mida on kasutatud keskajast kui looduslikku taastavat tervise toonikut, mis kiirelt elustab, virgutab ja rahustab nahka. Vähendab põletikke ja hävitab nahaseent. Juure eeterlik õli soodustab seedimist ja takistab kõhugaaside teket. See õli vähendab spasme ja  valu. Lõõgastab krampe ja on diureetilise toimega. Kaitseb maksa ja muudab selle hästi toimivaks. Aitab mao ja sapi valude puhul. Aitab kehal puhastuda, väljutades mürke ja kusihapet. Aitab bronhiidi ja kopsupõletiku korral.

 

Al. 15,60 €

Käokuld avab südamed nähtamatutele energiatele,mis mõjutavad meie elu. See sobib neile kes soovivad, midag uut alustada aga kardavad haiget saada ja kes tunnevad, et füüsiline mina on eraldunud vaimsest minast.

Väga võimas põletikuvastane eeterlik õli, aitab ka vanade põletike ja vigastuste puhul - verevalumid, põrutused. Vähendab turseid, vereringehäired ja on andnud häid tulemusi Raynaud tõve puhul. Hea abiline neile kellel on veenilaiendid, rosacea, tsüanoosi e. naha sinikaspunase värvuse puhul. Leevendav eetrlik õli Dupuytren'i kontraktuuri  ja karpaalkanali sündroomi puhul. Kasutatakse artriidi, reumatoidartriidi, reuma puhul. Nahahoolduses kasutatakse haavade, armide, venitusarmide, ekseemide, psoriaasi, akne, rosacea, naha vananemise puhul.

Al. 16,80 €

Vähendab spasme hingamisteedes ja leevendab köha, sobib neile, kes töötavad häälega õpetajad, lauljad jne. rahustab kurku. Leevendab kopsupõletiku. Võitleb parasiitidega. Bakterite vastane- aitab haavade, putukahammustuste ja akne korral,Kaitseb kurja silma ja negatiivsuse eest. See Iisopi eeterlik õli ei ole neurotoksiline.Sobib keskeas inimestele üldtugevdavaks vahendiks.

 

5,52 €

Annab julgust ja vaprust. Aitab välja hingeahastusest. Leevendab närvilist kurnatust. Põletiku ja reuma puhul. Leevendab lihasevalu, artriiti, migreeni ja viletsat vereringet, kõhukinnisust, soolevalu. Aitab külmavärinate, külmetuse ja gripi vastu. Kaitseb maolimaskesta. Seksuaalse väsimuse puhul.

 

Al. 11,88 €

Inula Organic

Inula graveolens

Kogused : 2 G ja 5 G - vali tabelist

Võimas hingamisteede õli, Inulasse tuleks suhtuda austusega. Inula on arvatavasti tugevaim kättesaadav mukolüütiline õli.

Kasutamine:rögalahtistav, valuvaigisti, allergiavastane, ärevusvastane, astmavastane, antibakteriaalne, antidepressant, seenevastane, antihistamiin, põletikuvastane, antimikroobne, antioksüdant, spasmidevastane, köhavastane, viirusevastane, immuunsust tõstev, nakkustevastane,südame toonik nahahooldus (haavad)

Võimsaim eeterlik õli erinevate põhjustega hingamisteede raviks. Bronhiaalsetest seisunditest, nagu astma, kinnine köha, gripp, on Inula võimas rögalahtistaja.Kroonilise kopsupõletiku leevendaja.Südame väsimuse korral. Kergelt lilleline magusus, meeldivalt aromaatne.

Sinusinfektsiooni või gripi- / külmetussümptomite puhul avab vaid mõni tilk difuuseris sinususekäike, kergendab hingamist ja on kehale rahustav, eriti gripi valude korral. Segamine teiste mukolüütiliste eeterlike õlidega, näiteks Angelica Root (Mets seller), Saro annab difusioonina äärmiselt meeldiva ja lohutava aroomi.

PubMedi on teadusartiklid, milles viidatakse Inula eeterlikule õlile kui antibakteriaalsele toimele Staphylococcus aureus'ele. Inula eeterliku õli võimsaid mukolüütilisi/ rögalahtistavaid omadusi arvesse võttes ei nimeta Robert Tisserand teadaolevaid ohutusprobleeme ega vastunäidustusi.

Parfümeeriatoodetes muudab lõhna särtsakamaks ja annab pisut lillelist magusat nooti.

Köhahoogude korral: segage 2 tilka inula eeterlikku õli ja 2 tilka küpressi eeterlikku õli metsapähkliõlis. Masseerige rindkerele ja seljale.

Gripi ja köha puhul- 2 tilka difuuseris - haige ruumis kergendab hingamist

Suukaudne manustamine: 1 või 2 tilka teelusikatäis mett 3 korda päevas ``märja köha`` raviks.
Nahale kandes -astmaatilise köha raviks: mõni tilk baasõlis lahjendatud rinnale.

Toidus kasutamisel: 1 - 2 tilka.

Kasuta eeterlikke õlisid ettevaatlikusega raseduse, rinnaga toitmise ajal ja alla 3.a. lastel.

Toidus kasutamisel: 1 - 2 tilka.

VALI TOODE ALLPOOL OLEVAST  TABELIST! Saadaval on 2g ja 5 g.

 

Al. 16,80 €

Jasminum sambac

Elavdab ja tõstab tuju, eufooriline. Jasmiin sobib igasuguste psühhosomaatiliste olukordade leevendajana ning mõjub hästi sünnitusejärgse masenduse, enesekindluse puudumise ja emotsionaalse tasakaalutuse puhul. Soodustab und Õli kasutamine toidab ja kaitseb peanahka ning tõstab näonaha sära.

 

Al. 23,40 €

 Jasminum Grandiflora

Absolut on saadud ekstraheerimise teel.Jasmiin on stimuleeriv ja toniseeriv, aitab parandada meeleolu.Jasmiin annab nahale elujõudu, ennetab vananemiset ja elustab küpset nahka. Selle joovastav lõhn rahustab ja lõdvestab.

Al. 30,00 €

Juniper branchi / Kadaka koore eeterliku õli ideaalne õli, mida lisada kosutavasse massaažiõlisse, ta tekitab soojustunde, lõdvestab ja leevendab valu. Tõstab energiataset. Kasutatakse ruumide puhastamiseks halvast energiast.

5 G

7,98 €

Juniperus communis

Taime osa: Marjad

Kasvukoht: Türgi, Bulgaaria

 

Väga tugeva diureetilise ja antiseptilise toimega. Ergutab ja tugvdab närve. Suurepärane eeterlik õli tselluliidi ja vedelikupeetuse korral. Väljutab toksiine ja puhastab organismi,aurat ja energiavälja. Aitab organismist eemaldada kusihapet,mürke,mis on kogunenud alkoholi, narkootikumide ja suitsu tarbimisel.Artriidi, reuma ja podagra korral. Põletikuvastane ja valuvaigistav.Toonikuks rasuse ja tursunud naha puhul, leevendab aknet, ummistunud poore, dermatiiti,psoriaasi, paistetust ja leemendavat ekseemi. Väga võimas kodu energeetika puhastaja.

Hea õli halbade ja kurjade kavatsuste peletamiseks.Vabastab negatiivsetest mõttemustritest, mis takistab elamast õnnelikku elu.

7,80 €

Kajeput on suurepärane hingamisteede antiseptikum. See on eriti kasulik infektsioonide alguses ja ägeda bronhiidiga sageli kaasneva ärrituse puhul. Suurendab higistamist aitab alandada palavikku ja väljutada organismist gripi toksiine.Ravib reumat,artriiti,lihasevalusid, podagrat, veenilaiendeid, putukahammustusi ja raust nahka.Puhastava toimega astma, katarri, kõhukinnisuse ja puhituste puhul.Taastab immuunsüsteemi.

7,06 €

Kamper kaitseb meie hinge, ta toob selgust ja puhastust. Kampripuu on sajandeid valvanud eluteed ja olnud hingeliseks kaitsjaks. Usuti, et kamperi lõhn hoiab eemal kurjad vaimud.

Tõstab meeleolu ja vabastab pinged.

Valuvaigistav, antiseptiline.

 

Al. 4,80 €

Kaneel toob meie südametesse alati mõistetavat armastuse ja ühtsuse tunnet.Muudab kurbuse õnnetundeks. Annab heatahtlikust, virgutab, lisab tugevust, energiat, enesekindlust, motivatsiooni ja suuremeelsust. Kaneeli õli ei tohi kasutada alla 5. aastastel lastel.

Al. 12,00 €

Toniseerivad omadused, mis kiirendavad üldist taastumist pärast  rasket haigust. Kasulik psühho-emotsionaalsete häiret puhul. Soojendab meeli ja leevendab kõhukrampe, soolevalu, puhitusi ja kõrvetisi. Leevendab kliimaksist tulenevaid vaevusi. Afrodisiakum.

Al. 13,08 €

Väga hea eeterlik õli astma puhu. Eeterlik õli on tugeva spasmolüütiliste omadustega. Kasutatakse koos Iisopi eeterliku õliga astmahoogude rahustamiseks. Juuste väljalangemise korral.

13,80 €

 Köömneõli annab ohutuse ja kaitstuse tunde. Aitab närvide ülepingete, väsimuse ja stressi 
korral, samuti üldise alanenud toonuse ja 
depressiooni puhul. Köömneõli on abiks närvidest 
tingitud südamepekslemise, pearingluse ning neuralgiliste valude 
puhul. Vähendab kõhugaaside teket, tugevdab magu. Kasutatakse menstruaalspasmide, koolikute, maksa- ja sapipõie 
haiguste, sooleparasiitide korral. Vähendab
tselluliiti ja linnugripivastase ravimpreparaadi Tamiflu 
peamiseks aktiivseks koostisaineks. 

Al. 6,00 €

Aitab võidelda väsimuse ja tardumusega.Koriandriseemne lõhn on õrn taime lõhn, mis lisab loovust, fantaasiat ja parandab mälu.Annab enesekindlust, motivatsiooni, optimismi. Muudab siiramaks, väljendusrikkamaks ja annab entusiasmi. See on edasiliikumise lõhn kuna lõhnas sisaldub väljakutse muutustele, mis aitab meid edasi, isegi läbi raskuste. Eemaldab õrnalt kehasse kogunenud mürke.Leevendab kõhuhädasi ja liigesevalu. Takistab kasvajate kasvamist ja hoiab ära moodustumise.

Al. 9,60 €

Pidulik, pühalik, kindel, sirge, kootav. Eriti lohutav talvehooajal. Antiseptiline, antispasmootiline, kootava toimega,deodorant, toniseeriv, veresoonte ahendaja. Muudab ruumi ioonide kooseisu palju positiivsemaks s.t negatiivsete ioonide hulga suurenemist. Juurtšakra on tasakaalustamiseks. 

Al. 5,40 €

Abies grandis

Hetkel läbi müüdud!

Kuuseokka eeterlik õli on lõdvestava, rahustava toimega. Sobib eriti hästi meestel.

 • Tugeva viiruse ja antibakteriaalse toimega,bronhiidi ja hingamisteede leevandamiseks.
 • Kasutamine massaažis, aitab hästi reuma, lihas- ja liigesevalude puhul.
 • Antiseptiline, põletikuvastane, seenevastane toime.
 • Aroomiteraapias: meditatsiooni ja joga ajal.
7,82 €

 Kiviroosik on loodud päikeses poolt. Minevikus kasutati kiviroosiku ekstrakti rituaalides, balsameerimisel ja paljude haiguste ravis, samuti arvati, et kiviroosiku kasutamisel ruumi lõhnastamiseks kaovad kurjad vaimud. Meenutab ambria lõhna. Väga võimas eeterlik õli mida kasutatakse ravimitööstuses, parfümeeria, kosmeetikatööstuses ja gulinaarias. Kodus aroomilampides, lisatakse vanniveele, kompressidele ja toidu maitsestamiseks. Arvatakse, et kiviroosik on tugeva kasvajate vastase toimega.

Al. 12,00 €

Erksa ja värskendava tsitruse lõhnaga, eeterlik õli lõhnab nagu värskelt viilutatud laimid. Laim on täis antioksüdante ja teisi kasulikke toitaineid. Lisaks on laim suurepärase stimuleeriva ja värskendava toimega. Selle rikkalik C-vitamiini sisaldus tugevdab immuunsüsteemi. Tõeliselt värskendav suvelõhn. Tasakaalustab kroonatšakrat.Tasakaalus kroonatšakras on tarkust, intelligentsust, analüüsivõimet, vaimset ühendust ja avatud meelt.

 

 

13,20 €

Saadud Lavendel Vera ja  ja Lavendel Spike hübriidimisel, farmakoloogilised botaanilised omadused on sarnased nende algste vanemate omadustega. Väga võimas rahusti ja väga tugevate põletikuvastaste omadustega. Väga meeldiva aroomiga.

 

8,52 €

Lavandula Stoechas  kõrge ketoonide kontsentratsiooniga. Ketoonilised õlid on mukolüütilised, kuid neid tuleks alati kasutada ettevaatlikult. Väga tugeva antimikroobse toimega.

Tuntud antidepressantide, sedatiivsete, spasmolüütiliste ja antiseptiliste omaduste poolest. Aroomteraapias ja massaažiõlidena kasutatakse sügeluse, ekseemide, sportlase jala leevendamiseks, vereringe parandamiseks ja lihasvalu leevendamiseks.

Nahahoolduses pinguldab ja trimmib nahka ja seda on võrreldud botoksiga.
 

 

 

 

6,96 €

 

Annab õrnust,kaastunde võimet, kaitstustunde, lepitust,vitaalsust,selgust, arusaamist ja emotsionaalset tasakaalu. Täidab õhu meeldiva stimuleeriva ja pinget alandava aroomiga. Soodustab mediteerimist, kiirete jõuvarude taastumist. Toimub täielik energeetiline lõdvestumine. Aitab uinuda ja välja puhata- 3 tilka padjale. Normaliseerib maksa ja sapi tööd. Puhastab organismi jääkainetest.

Al. 7,20 €

 

Äärmiselt harv ja eriline lavendel kasvab kõrgmäestikus Provences ja on korjatud käsitsi. Paneb naha särama, aitab venitusarmide puhul, tasakaalustab keha ja teeb meele rõõmsaks. Tänapäeva kiire tempo nõuab ka intensiivset puhkamist, lavendliõli on looduse poolt kingitud suurimaid aardeid. Selle imelise lõhna sügav sissehingamine aitab lõõgastuda erutatud meeltel. Seda erilist  eeterlikku õli on piiratud koguses.

 

Al. 10,20 €

Litsia cubebat aromaatne litsea või mai Chang on Ayurveda ja  Hiina meditsiinis imepärase ravimtaimena kasutatud tuhandeid aastaid antidepressandiks, et hoida ära ärevust, hirmu, väsimust, liigset higistamist, valu ja stressi. Väga meeldiva aroomiga õli, mis sarnaneb tsitruselistele. Kasutatakse ka astma, akne, ekseemi, dermatiidi, seedehäirete ja mikroobsete infektsioonide raviks. Suurendab pitta energiat, mis reguleerib seedimist, mõtlemist ja kehatemperatuuri.

Al. 7,20 €

Apelsin on läbi imbunud päikese säravast energiast, kuu müstikast ja tähtede kiirgusest. Toob rõõmu kurba südamesse, taaselustab sidemed hingega, mis on aja  jooksul kalestunud. Motiveerib andeksandmist ja vabanemist kinnisideedest. Aitab keskenduda, tõstab üldist töövõimet ja maandab stressi.

Al. 4,80 €

Rahustab, balanseerib, annab otsusekindlust ja siirust. Valuvaigistav, menstruatsiooni reguleeriv, aitab organismi toksiinidest puhastada. Põskoopapõletiku, kõrvapõletiku, kopsupõletiku, läkaköha, ärritunud soole sündroomi puhul. Alandab vererõhku. Annab elujõudu. Väga hea toime ajule. See hoiab aju terve ja aktiivse ka kõrges eas, seega leevendab raskeid haigusi, nagu Alzheimeri tõbi ja dementsus. Vabastab teid peavaludest. 

Ärge ajage õiget majoraani Origanum Majoranat segi-thymus mastichina või Spanish majoraniga- nende toime on hoopis teine!

Al. 8,40 €

SCOTS PINE ORGANIC

Pinus Sylvestris

Kasvukoht: Prantsusmaa

Destilleritud osa: Okkad

Männi eeterlik õli on antiseptiline, kasutatakse ka bronhide puhastamiseks. See orgaaniline eeterlik õli on on puhastava, ergutava toimega. Ta parandab organismi varustamist hapnikuga, omab toniseerivat mõju ka vere- ja lümfiringlusele. Männiõli hõlbustab organismil vabaneda toksilistest ainetest, kergendab suitsetajate enesetunnet ja haigustest paranevate inimeste enesetunnet. Kerge külmetuse, gripi, bronhiidi ja muude külmetusest põhjustatud haiguste leevendamisel peetakse männiõli heaks looduslikuks abivahendiks. Parandab ruumiõhu kvaliteeti rikastades õhku negatiivsete ioonidega.

Al. 7,20 €

Akne, põletikud, infektsioonid, seenhaigused, allergiad. Soodustab haavade paranemist. Eriti kasulik peale operatsioone. Sarnaneb teepuu õlile aga on vähemalt 20X võimsam. Närve rahustava toimega.

Al. 15,60 €

Uuendab maksarakke. Maksa ja neeru taastamiseks pärast maksa diabeeti ja taastumiseks pärast  viirusinfektsiooni.Eemaldab mürkaineid. Aitab erinevate naha probleemide puhul rosaatsea, ekseemi, akne, kihelus, vanuse laigud,armid, kortsud, tuhm nahk,tselluliit.

5 G

27,00 €

 

Üks võimsamaid eeterlikke õlisid. Mürr aitab leida sideme oma hingega, kui seisate teelahkmel. Aitab minna lasta ebameeldivatel tunnetel ja edasi liikuda. Vabastab keha ülearusest rämpsöstrogeenist.

 

Al. 14,40 €

Kui oleme pidanud üle elama erinevaid saatuselööke oleme stressis ja võimetud midagi tegema, siis aitab muskaat meil jälle ennast leida. Ta aitab vabaneda ja hinge avardada, andes rahu ja eesmärgikindlust.

Vähendab närvilisust, on toonik ajule ja vereringele.

14,40 €

Heatahtlik.Kasulik füüsilisele kui ka psüühilisele küljele, toob rahulolu armastavasse südamesse. Õpetab meid rahul olema oma saavutustega. Ta sositab Sulle, et võta vabalt ja pööra tähelepanu oma hingega kontakti saamisele.Annab usaldust ja sisemist soojust, on inspireeriv ja stimuleeriv, eufoorilise mõjuga.

Al. 10,32 €

Okka õli

Annab sisemist tasakaalu, veenvust, mõistlikust, sitkust.

Viiruste vastane, lima eemaldav, hingamisteid tervendav.

 On tuntud antiseptiliste, bakteritsiidsete, insektitsiidsete, diureetiliste, valuvaigistavate, aromaatsete ja põletikuvastaste omaduste poolest. Aroomteraapias ja massaažiõlides kasutatakse väsimuse või kerge depressiooni puhul.

Al. 7,44 €

Sajandeid on teda teatud kui haavu ravivat taime ja kasutatakse halvasti paranevate haavade, põletuste, päikesepõletuse raviks.Väga positiivne mõju psüühikale. Taimes sisalduv hüperitsiin ja hüperforiin toimivad edukalt depressiooni, närvisüsteemi, meeleoluhäirete, hirmuseisundite ja unetuse vastu. Soovitatakse kergekujulise või keskmise raskusastmega depressiooni korral. Kasutatakse ka südamepekslemise sümptomite, tuimuse, tähelepanupuudulikkuse-hüperaktiivsuse häire (ADHD), obsessiiv-kompulsiivse häire (OCD), hooajalise afektiivse häire - talvekuudel päikesevalguse puuduse tõttu tekkinud depressioon(SAD) ja menopausi sümptomite puhul. Abiks erinevate põletike puhul- nahal, liigestes.

Al. 15,00 €

Nelk ergutab vaimu ja aitab kaasa meelte avardumisele ja tegutsemisele. Annab enesekindlust ja sisemist soojust.. Nelgi lõhn võtab jõu sobimatutelt mõtetelt ja ergutab positiivseid mõtteid. 

Vähendab närvilisust ja on valuvaigistava toimega. On abiks madala immuunsuse puhul. Kasutatakse kilpnäärme talituse häirete puhul.

Al. 5,14 €

Kõrge sagedusega, armastav ja rahulik. Selle eeterliku õli aroomi võib kirjeldada kui sügavat, joovastavat kooslus tsitrusviljade ja lillelisest lõhnast. Ta puudutab inglite maailma ja kes seda kasutab puudutavad inglite tiivad. Lõhn ei ole ainus põhjus, miks seda eeterliku õli kasutada. Lisaks on sellel suurepärased omadused: antidepressant, antiseptik, afrodisiakum, rahustav, seedimist soodustav, kergelt hüpnotiseeriv, toniseeriv, närve tugevdav, noorendav.Stimuleerib ka neljandat tšakrat (südametšakra).Neroli eeterlik õli annab puhta armastuse ja olemise kerguse energiat, ajades ära kurbuse. See õli aitab hingeliste traumade puhul või siis, kui olete emotsionaalses kriisis või tunnete kurbust. Neroli avab armastuse enda sees ja laseb armastusel vabalt voolata.

Al. 43,92 €

Väga positiivne õli.Niaouli on teepuust meeldivama lõhnaga.Väga hea eeterlik õli ka lastele viiruste , köha ja külmetuste puhul.Tugevdab immuunsüsteemi. Vähendab lümfisüsteemi turseid. Parim allergia vastane eeterlik õli.

Aitab leevendada hingamisteede haigustega kaasnevaid sümptomeid. Baasõliga segatult võib aidata ekseemidest või putukahammustustest tingitud sügeluse korral.

Stimuleerib kudesid ja ergutab kohalikku vereringet. Sobib kasutamiseks haiguse alguses, tugevdab immuunsüsteemi. Nahahoolduses toniseerib kudesid ja soodustab paranemist-hea õli vistrikulise ja põletikulise naha raviks.

Nagu lavendlit, peetakse seda ka paljude näidustuste tõttu imerohuks. Selle kasutamise tulemusel saadud mitmekordne tulemus võimaldab selle klassifitseerida informeeritud tarbija poolt kasutatava 10 parima eeterliku õli hulka.

 

7,20 €

Kogus 5 G / 5,41 ML

Aitab unetuse, migreeni,rahutuse ja närvipinge korral.Leevendab kõrget vererõhku ja seedehäireid.

13,90 €

Annab kirkust,stimuleerib, virgutab,turgutab loomingule, mõtete kergusele, loob romantilise kooskõla.Sisse hingamine stimuleerib  õnnehormoonide teket. Nahahoolduses sobib vananevale ja kortsulisele nahale. Aitab akne ja ekseemi puhul. Eemaldab tursed. 

Al. 6,00 €

Peenutsev,pehme, tuju tõstev, rõõmsameelne, magus, tarmukus ja reipus. Lõdvestava ja toniseeriva toimega, vastavalt vajadusele. On hea unepuuduse puhul. Abiks emotsionaalse tühjuse puhul. Rahustab erutust ja veresoonkonna eretismi ( kõrgenenud erutuvust), mis tihti kaasneb seedimatusega. Väga hea eeterlik õli lastele ja eakatele. 

Al. 6,90 €

Pune/ Oregano  Oregano Wild   BIO    

 Oreganum Compactum

Saadud:aurdestillatsioon

Kogus 5 G - 5,52 ml

Terapeutiline ja kõrgeima toidukvaliteediga

Pune eeterliku õli kapslid  leiad siit: https://www.bioaromaforyou.eu/et/a/oregano-pune-oli-parlid

Pune on üks kõige võimsamaid ja mitmekülgsemaid eeterlikke õlisid. Tugevdab immuunsüsteemi, toetab hingamisteede süsteemi. Tapab bakterid juba väikeses koguses.

NB! Pune eeterlikku õli tuleb alati lahjendada õlis, selleks oleks parimad kookos või oliiviõli.

Nahale kandes :tavaline lahjendus 5- 6 tilka 30 ml baasõli kohta.

Pune eeterlik õli ei lahjene vees ja vees lahjendatuna on suur oht sisekudede põletamisele.

Aroomteraapias ei soovitata pune eeterlikku õli kasutada difusiooniks, kuna võib ärritada sissehingates limaskestasi. Pune eeterlik õli on difusioonina keelatud imikutel ja väikelastel.

Kasutamine: Seespidisel kasutamisel 1-3 tilka lahjendada kookosrasvaga või oliiviõlis 3x päevas maximum 6 tilka päevas. Mitte üle 14 päeva.

pikemal kasutamisel1 tilk punet 1 tilk sidruni eeterlikku õli.

NB! seespidiselt võib kasutada ainult toidusertfikaadiga õli. 

Mitte tarvitada seespidiselt  alla 12.aastasetel lastel seespidiselt v.a erandjuhtumid.

Ära lahjenda veega!

Meil on pakkuda ka 10 ml Pranarõmi terapeutiline kõrgeima toidukvalieetiga Pune eeterlik õli https://www.bioaromaforyou.eu/et/a/pune-oregano 

Loe edasi.. 

9,00 €

Ravintsara eeterlikku õli loetakse viiruste puhul Nr.1 eeterlikuks õliks! See on kõige võimsam viirustevastane eeterlik õli kuna nõrgestab viirust, vähendades seega nakkusohtu ja stimuleerib immuunsüsteemi. Vähendab füüsilist ja vaimset jõuetust. Rahustav, soodustab und ja parandab une kvaliteeti, see vähendab ärevust. Suurepärane närvitoonik. Parim eeterlik õli mononucleosi viiruse puhul. Väga hea õli kõigile, kes ei soovi haigestuda erinevatesse viirustesse ka kõhu viirused. Puuduvad vastunäidustused.

See peaks igal pereliikmel viiruste ajal viiruste ennetamiseks taskus olema!

Loe tabeli alt edasi soovitusi hetkel liikuva viiruse ajal  Ravintsara  ja soovituslike õlide kasutamise kohta.

Baasõlid lahjendamiseks leiad siit: https://www.bioaromaforyou.eu/et/c/baasolid

Vali toode tabelist saadval on kahes suuruses 5 G ja 15 G.

 

 

 

 

 

Al. 7,56 €

Seda kasutatakse tavaliselt toiduvalmistamiseks ja maitsestamiseks, samuti seedetoe, emotsionaalse heaolu ja immuunsuse toetamiseks.

Soodustab seedimist ja aitab maoärritust vähendada
Toetab tervislikku hingamisfunktsiooni
Annab värskendava aroomi, mis puhastab meele ja tõstab meeleolu
Parandab suuõõne tervist

Emotsionaalselt aitab tuju tõsta, eriti neil kes kannatab enesekindluse, stressi või vaimse kurnatuse all. See võib olla ergutav, elustav ja võib-olla isegi julgustav. Paljud tunnevad, et see inspireerib meeleteravust ja enesekindlust oma mõtete jagamisel või "enda väljapanemisel".

 

 

 

6,00 €

Oma imelise lõhnaga loob meeldiva atmosfääri. Suurepärane õli beebidele. Rahustav ja positiivset meeleolu loov.

Rooma kummeli eeterlikku õli saab enda heaks kasutada, difusioonina või rakendades seda paikselt nahale. Rooma kummel rahustada meelt, leevendab seedehäireid, parandab nahahaigusi, vähendab põletikku.

Võitleb ärevuse ja depressiooniga.

 

34,80 €

Absolut on saadud ekstraheerimise teel. Roos Otto on täis armastuse energiat. Ta on õrn ja eufooriline, kergendades hinge kurbust, annab sisemist selgust, vabadust ja õnnetunnet, luues armastust ja sensuaalsust. 

Al. 24,00 €

Rosa Damascena eeterlik õli .Roos Otto on täis armastuse energiat. Ta on õrn ja eufooriline, kergendades hinge kurbust, annab sisemist selgust, vabadust ja õnnetunnet, luues armastust ja sensuaalsust. 

Al. 102,00 €

5 G- (5.75ml)

Rosewood õli magus ja puitunud lõhn on tasakaalustava ja lõõgastava toimega. Loob rahu ja julgeolekut. Suurendab loovust. Teeb meele rõõmsaks ja on abiks depressiooni sümtomite leevendamisel.Aitab vabastada vana energiat ja annab edasi liikumiseks uut energiat olles stimuleeriva ja värskendava toimega. Soodustab kirglikku tegutsemist. Seente ja parasiitide vastane. Nahka taastava toimega.Hoiab puugid eemal.

10 ml Rosewood Pranarõmi eeterlik õli saadaval https://www.bioaromaforyou.eu/et/a/rosewood-1

13,00 €

Rosmariini tsineooli eeterlik õli on eriti efektiivne hingamisteede infektsioonide -bronhiit, köha, nohu, sinusiit, otiit korral. Hingamisteede stimuleerimiseks -köhavastane, mukolüütiline, röga eraldav kui ka kosumise perioodil keha taaselustamiseks.
Psühho-emotsionaalsed eelised:
Rosmariini eeterliku õli aromaatne lõhn aitab hajutada vaimset segadust. Ideed on selgemad, meel elavam.

                                                                                         

Al. 6,00 €

Rosmarinus Officinalis Camphoriferum

Kasvukoht:Hispaania

Rosmariini Camphor liiki kasutatakse aroomteraapias lihaste ja liigesevalu leevendamiseks ning vereringe parandamiseks.

 Närvi-lihashaigused,tuimuspingeid leevendav, asteeniat stimuleerivad,leevendab pingeid.

Antud õli ei ole soovitav kasutada rasedatel ja lastel alla 10 aasta.

Al. 6,00 €
VERBENONE 
Rosmarinus Officinalis Verbenone
 
Stimuleeriv, jõuküllane, läbitungiv. Aitab hakkama saada ülessanetega, mis on vajalikud meie vaimseks kasvuks. Annab energiat, tõstab meeleolu,enesekindlust, annab selgust, konsentratsiooni, stabiilsust,puhastab ja avardab. Stimuleerib aju ja mälu. On hea kassiahastuse puhul. Turgutab makasa ja neerude funktsioone.        
9,60 €

Sinist värvi eeterlik õli,sisaldab bisabooli.

Põletikuvastane,allergiavastane.

Toimib erinevat tüüpi ägedate nahapõletike puhul.Ägedad seisundid nagu põletused, põletikud, allergilised lööbed toimib õli väga kiiresti.

Põletuse puhul pane 1-2 tilka puhtalt põletusele, aseta sellele kohale jää ja hommikuks on põletus kadunud.

 

29,89 €

Salvia Officinalis

 

Salveid kasutatakse ruumide ja isikliku energiavälja puhastamiseks negatiivsest energiast. Hingelise ravitsemisega tegelevatel inimestel aitab ta kaasata vajalikku tähelepanu, teadvustatuse. Aitab kaasa positiivsele eluvaatele, kuna aitab vanad ja korduvad mõttemustrid asendada uutega. Vähendab ärevust ja parandab keha võnkeid. Lisaks on abivahend viljatuse, PMS-i ja menopausi probleemide puhul, vähendab higistamist. Kiirendab aju vereringet, on seega abiks mälu probleemide puhul ja tõstab madalat vererõhku. Hea abiline neile, kellel on kurgu angiinid ja muud kurgu probleemid. Pärsib seenhaigusi ja erinevaid naha probleeme - akne. Kiirendab haavade paranemist.

11,04 €

Sandlipuu annab jõudu, soojust, kirkust, harmooniat,tarkust, rahu, soodustab rahulikku ja sügavat meditatsiooni. Leevendab masendust, stressi ja hirmu. Sobib rasusele nahale akne korral, ahendab poore. Abiks kurguvalu, kõripõletiku ja bronhiidi puhul.Tasakaalustab kolmanda silma tšakrat.Tasakaalustatud kolmanda silma tšakral on tugev intuitsioon, hea mälu, lihtne unenägude meeldejätmine, visuaaliseerimise võime ja suunata visoone elus.

Al. 34,99 €

Satureja montana

Kogus 5 G / 5,49 ML

100 % orgaaniline. Võib kasutada toidu maitsestamiseks. Magus aromaatne eeterlik õli, tuntud Valge tüümianina.

See suurepärane õli on antiseptilise, antibakteriaalsete ja seenevastaste omadustega, samuti tugevdab immuunsüsteemi ja parandab vereringet ning toimib üldise toonikuna.Kasutatakse nohu raviks ja hingamisraskuste leevendamiseks. Taime lehti on kasutatud ka putukahammustuste ja mesilaste nõelamiste puhul. Kasutatakse koolikute, kõhupuhituste puhul. Maitsetaime on kasutatud traditsiooniliselt ka mao probleemide raviks, nagu gastroenteriit, iiveldus ja kõhulahtisus. Seda kasutatakse ka ummistuste, bronhiidi, kurgu valu ja teatud menstruatsioonihäirete puhul. Kasutatakse segudes kiilaspäisuse puhul ja salvides artriitilise liigesevalu korral.

Hingamisteede ummistuste puhul on parim sissehingamine.

 

 

 

10,31 €

Selleri seemne eeterlik õli

Apium Graveolens L.
 
Päritolumaa: Prantsusmaa
 
Kogus 5G

See armas eeterlik õli on väga hinnatud India Ayurveda arstide poolt. Kasutatakse abistava vahendina veepeetuse, unehäirete, seedehäirete korral. Euroopas podagra, liigese- ja lihasevalude, krampide, reuma korral. 

Parim abivahend liigsest veest vabanemiseks.Lahjenda baasõliga ja kanna talla alla.

Alandab vererõku. Puhastab maksa, neeru ja põit.

6,65 €

 Värske, tugev, lenduv, lisab iseloomu tugevust, annab selgust, eesmärgikindlust, avardumist, konsentratsiooni ja elavust. Ergutab loomingulisele tööle. Värskendav, selgitav. Aitab madaldada kõrget vererõhku, soodustab seedimist ja tasakaalustab happelisust. Sinusinfektsioonide puhul. Abiks tselluliidi ja vedeliku eraldumisel, puhastav ja mürke eemaldav. Maksa puhastuseks 1- 3 tilka lisada klaasile veele,hästi segada ja juua hommikul. Alustada 1 tilgaga. Alla 12- aastasele lapsele ainult eriolukorras max 14 päeva. 

NB! Seespidiselt võib tarvitada ainult toidusertifikaadiga, mahe märgistusega orgaanilist eeterlikku õli.

Antud eeterlik õli omab toidusertifikaati ja omab kõiki mahe sertifikaate.

 

Al. 6,00 €

Teepuu Bio Orgaaniline

Melaleuca Alternifolia
Päritolumaa Austraalia 
Puhastav, stimuleeriv.

Kasutatakse kusepõie haiguste ravimenetluses, kusepõie põletiku ja kandioosi puhul.

Kuiva peanaha ja kõõma puhul.

Aktiviseerib valgeid vereliblesid võitlemaks infektsioonide vastu.

Tervendab kurgu, kopsu ja kõrva haigusi, halba hingeõhku.

Nahale mõjub väga puhastavalt,antiseptiline- akne puhul, mädapaisete, lõigete, haavade ja hammustuste suhtes,

on effektiivne konnasilma, soolatüügaste ja tüüka viiruste puhul. Võitleb seenhaigustega,mahendab ja ravib ärritatud ja sügelevat nahka,krobelist nahka, psoriaasi, nahamädaniku, genitaalide sügeluset,kiheluse puhul, suuhaavandite menetluseks ja igemepõletike puhul.

NB!Teepuu eeterlik õli on vastunäidustatud neeruprobleemide puhul!

NB!Kasuta teepuu õli üksikult probleemide lahendamiseks.

NB!Ära kasuta teepuu õli üksikult difuuseris, kui Sul on koduloomad- see võib olla neile mürgine.

Ennetamiseks:Teepuu õli võib viiruste ajal kasutada koos teiste viirusevastset segudega seda täpselt doseerides.

Al. 6,00 €

Thymus satureioides

kogus 15 G

Biokemiline koostis:Linear monoterpene 20 % Alcohol monoterpene 55 % Ketone monoterpe 2 %

Linear sesquiterpene15 %Phenols 6 %

 Aed-liivatee Borneol on tähelepanuväärne oma mitmekülgsete omaduste, eriti laia toimespektriga nakkusvastaste ning immunostimuleerivate ja toniseerivate omaduste poolest, olles samas hästi talutav.

Traditsioonilises meditsiinis mitmesuguste haiguste raviks ning toidutööstuses loodusliku säilitusainena.

Õlil oli tugev bakteritsiidne toime paljude bakterite suhtes, välja arvatud Pseudomonas aeruginosa. Lisaks on see õli tugeva antioksüdantse toimega.Võib kasutada sünteetiliste antibiootikumide ja antioksüdantide alternatiivina.

7,92 €

Võimas antiseptik. Viirusevastase ja antibakteriaalse toimega Staphyloococcus (maos,sooles, põies). Seenevastased (Candida albicans),sooleparasiidid (paelussid, ümarussid).

Toniseeriv - aju ja närvisüsteemi väsimuse vastu. Seda tüümianit on aroomiteraapias lubatud kasutada lastel alates 7. elukuust.

Lubatud kasutada toidus.

Al. 12,00 €

Tüümian Thujanol

Thymus vulgaris thujanoliferum

Kasvukoht:Prantsusmaa

Biokeemiline proofil:Linear monoterpene62 %, Aldehyde sesquiterpene 3 %, Esters35 %

Peamised omadused:Stimuleeriv, toniseeriv, viirusevastane, mitteärritav

Tüüminani perekonda kuulub üle 150 liigi, mis on levinud kogu Euroopas. Üksteisest saab tüümianit eristada kemotüübi (biokeemilise koostise) järgi.

Tüümian (Thymus vulgaris ladinakeeles), Thymus vulgaris kemotüübiga thujanol on palju vähem levinud kui Thymus vulgaris kemotüüp linalool- ja tümooli sordid.

kemotüübiga thujanol omadused: Antibakteriaalne

• Võimas viirusevastane ravim
• Võimas immunostimulant
• Antimükootilised
• põletikuvastane
• maksarakkude stimulant
• valuvaigisti
• spasmolüütikumid

See on ka üks vähestest eeterlikest õlidest, mis on klamüüdia vastu.

Efektiivne viiruste vastu, stimuleerib organismi vastureaktsioonid (kompleksvastus) organismi tunginud patogeeni (viirus, bakter, seen), muu kehavõõra raku, samuti võõraine vastu, aitab uuendada maksarake.

Kuna sellel eeterlikul õlil on väga laialdane nakkusevastane toime siis soovitatakse seda kindlasti kasutada reisi komplektis.

Näidustused
Tüümian thujanol eeterlik õli ei ole agressiivne ja on organismile hästi talutav: liivatee timanool on täiuslik liitlane talvel esinevate hingamisteede haiguste vastu, nagu rhinofarüngiit, stenokardia, bronhiit, sinusiit, otiit, nohu, gripp, viiruslikud või bakteriaalsed infektsioonid, mis ründavad kuseteede ja seedesüsteemi. Tüümian-tujanooli eeterlik õli ei ole üldse agressiivne ja seetõttu saab seda ohutult kasutada nahale ja limaskestadele.Vaginaalsed põletikud-valgevoolus.
Lisaks toimib see õli maksa stimulandina ja noorendajana, mis muudab selle ideaalseks põletikulise maksa raviks

Loe edasi alt:

Al. 16,80 €

Tüümiani eeterlik õli on tugevalt antiseptiline, viiruste, seente ja parasiitide vastane ning anti-reumaatiline. Tüümianil baseeruvaid õlisegusid kasutatakse sageli loodusliku antibiootikumi ja fungitsiidina ning neil on ka liigset vett kehast väjutav toime.

Al. 8,04 €

 Vetiveeri on kasutatud traditsioonilises meditsiinis Lõuna-Aasias, Kagu-Aasias ja Lääne-Aafrikas tuhandeid aastaid. Vetiver on tuntud kui püha ürt, kuna on  meeliülendav, rahustav, tervendav ja kaitsev. Kasutades vetiveri õli on võimalus tõsta energia taset.

Al. 12,60 €

Ülivõimsa jõuga Nepalis kasvava taim. Õiget Wintegreen eeterlikku õli on väga raske leida. Enamus on selle nime all müüdavad õlid on võltsingud. Wintegreen õli on kõige parem eeterlik õli neile kellel lihaste,liigeste ja luuvalud. Õli alandab turseid ja vähendab põletikku. Wintergreeni õli võime valu leevendamiseks on kõige kasulikum reumaatiliste, artriidi, podagra ja jäikade liigeste puhul.Antibakteriaalne ja viiruste vastane, külmetuse ja gripi raviks, naha ja juuste raviks,väsimuse vastu, lõõgastamiseks, võib kasutada isetehtud hambapastas ja suuloputusvees - kaitseb lõhna tekitavate bakterite eest.

wINTERGREEN on raske õli ja pudelites olevad g = ml . Pudelid ei ole kaelani täis.

5 g  (4.26ml)

15 g(12.77ml)

50 g(42.55ml)

 

Al. 6,00 €

Ylang Ylang complete

Cananga Odorata

Annab enesekindlust,soojust, avardumist,sensuaalsust, meeleolu tõusu, rahu, rõõmu ja entusiasmi.

Narkootiline. Parim südamepekslemise ja śoki puhul.

Aitab kõrgevererõhu, masenduse, ärrituvuse, paanikahoogude puhul. Sressi vähendava mõju tõttu alandab vererõhku, aitab uinuda ja vähendab rõhutust. Afrodisiaakum. Soodustab jõukust ja õitsngut. Antioksüdantide sisaldus ORAC 1,300,478 ühikut (mustikal 2400 ühikut)-kaitseb oksüdatiivse stressi eest.

1-2 tilka kanda südame piirkonda, śoki puhul sügavalt sissehingata 5-20 minutit.

Sobib lastele koolistressi puhul koos lavendli ja mandariiniga.

Parfüümis kasutamiseks kasuta Ylang Ylang extrat https://www.bioaromaforyou.eu/et/a/ylag-ylang-extra

8,88 €